Personalizowane kubki, prezenty, zestawy – znajdziesz je w naszym sklepie! Kubki, których używamy to najwyższej jakości kubki ceramiczne, przeznaczone do sublimacji. W naszych kategoriach znajdziesz kubki dla mam, ojców, przyjaciółek, par, nowożeńców, żony, męża…Na każdym kubeczku możesz umieścić własny tekst, imiona, ulubiony cytat lub ważną datę. Masz swój pomysł na personalizowany kubek – napisz do nas! W naszym sklepie znajdziesz również niepowtarzalne prezenty na rocznicę ślubu, dla nowożeńców, na baby shower czy dla przyjaciółki. Odkryj duety kubków, które sprawdzą się jako prezent na ślub! Spraw, aby Twój prezent był nadzwyczajnie wyjątkowy poprzez personalizację! Stworzyliśmy również boxy prezentowe. Idealny zestaw do Twojego homeoffice – Twój personalizowany kubek oraz „biurowa” koszulka! Zyskaj motywację pijąc kawę z ulubionego kubka! Dla przyszłych Mam mamy niepowtarzalny zestaw – wygodną koszulkę do karmienia oraz wybrany kubek. Zestaw idealny na prezent dla przyszłej mamy, jako prezent na baby shower lub dla mamy po porodzie. Stwórz z nami swój wyjątkowy personalizowany prezent! Możesz liczyć na szybką realizację personalizowanego kubka.

 • Kubki bez ucha RETRO

  Kubki bez ucha RETRO (16)

  Kubki w stylu PRL. Nie mają ucha, świetnie leżą w dłoni. Personalizacja kubka z szybką realizacją.
 • Outlet

  Outlet (66)

  Dbamy o zero waste! WSZYSTKIE KUBKI Z OUTLETU TO PEŁNOWARTOŚCIOWE PRODUKTY! Posiadają niewielkie skazy w nadrukach, na które prawdopodobnie nie zwrócisz nawet uwagi :) Kup kubeczek do 50% taniej i daj mu drugie życie <3 Wciąż możesz je personalizować i umieszczać napisy na odwrocie!
 • Baby Shower

  Baby Shower (6)

  Wyjątkowe personalizowane kubki dla przyszłych Mam z napisem mama. Do zestawu z kubkiem dodaj wygodną i praktyczną koszulkę do karmienia. Zestaw idealny na prezent dla przyszłej mamy, jako prezent na baby shower lub dla świeżo upieczonej mamy. Na odwrocie każdego kubka możesz umieścić własny tekst, imiona, ulubiony cytat lub ważną datę.  
 • Dla Mamy

  Dla Mamy (58)

  Wyjątkowe personalizowane kubki dla Mam z napisem mama lub Twoim imieniem. Do zestawu z kubkiem dodaj kwitnącą herbatę. Zestaw idealny na prezent dla mamy, jako prezent na baby shower lub jako podziękowania dla mamy. Na odwrocie każdego kubka możesz umieścić własny tekst, imiona, ulubiony cytat lub ważną datę. Spersonalizuj swój kubek!
 • Dla nowożeńców

  Dla nowożeńców (17)

  Wyjątkowe personalizowane kubki dla nowożeńców. Kubki dla żony idealnej i męża idealnego! Kubki idealne jako prezent ślubny zamiast kwiatów! Kubki to trwała pamiątka na długie lata. Umieść na kubkach datę ślubu lub rocznicy i uczyń je jeszcze bardziej wyjątkowymi! Do zestawu z kubkiem dodaj kwitnącą herbatę, przy której małżonkowie będą mogli celebrować wspólne chwile! Na odwrocie każdego kubka możesz umieścić…
 • Dla przyszłej mamy

  Dla przyszłej mamy (21)

  Wyjątkowe personalizowane kubki dla przyszłych Mam z napisem mama. Do zestawu z kubkiem dodaj wygodną i praktyczną koszulkę do karmienia. Zestaw idealny na prezent dla przyszłej mamy, jako prezent na baby shower lub dla świeżo upieczonej mamy. Na odwrocie każdego kubka możesz umieścić własny tekst, imiona, ulubiony cytat lub ważną datę.
 • Dla taty

  Dla taty (53)

  Wyjątkowe personalizowane kubki dla Ojców z napisem "tata" lub Twoim imieniem. Do zestawu z kubkiem dodaj T-shirt dla taty. Zestaw idealny na prezent dla taty z okazji urodzin, rocznicy lub na Dzień Ojca. Na odwrocie każdego kubka możesz umieścić własny tekst, imiona, ulubiony cytat lub ważną datę. Spersonalizuj swój kubek!
 • Kubki

  Kubki (281)

  Kubki ceramiczne na każdą okazję z szybką realizacją. Każdy kubek ma opcję personalizacji.
 • Zestawy

  Zestawy (34)

  Najpiękniejsze zestawy kubków dla małżonków, narzeczonych,par i wiele innych. Każdy kubek w zestawie możesz spersonalizować i umieścić na nim imię,datę lub kilka słów.