Dostawa i zwrot

Wysyłka zamówienia na terenie kraju realizujemy za pośrednictwem Paczkomatów InPost, Kuriera InPost, Kuriera DPD. Czas realizacji zamówienia to 2-3 dni robocze. Dołożymy wszelkich starań, aby wysłać wszystkie zamówienia jak najszybciej. Póki co nie wysyłamy za granicę.

Klient ma prawo odstąpienia od umowy sprzedaży w terminie 14 dni od dnia otrzymania zamówienia. Aby dokonać zwrotu/wymiany przesyłka nie może nosić znamion użytkowania. Musi być w stanie takim, jaką otrzymał ją Klient oraz posiadać oryginalne opakowanie.

Aby dokonać zwrotu/wymiany, należy wydrukować i wypełnić formularz zwrotu i spakować go wraz z dowodem zakupu oraz produktem. Całość należy wysłać na adres: JAMA HOME OFFICE WEAR Patrycja Tokarska, ul. Mokra 9m, 32-087 Bibice. Prosimy również o wysłanie formularza zwrotu na adres mailowy kontakt@kubkipatrycji.pl

Koszty zwrotu ponosi Klient.

Po otrzymaniu Twojej przesyłki, wyślemy e-mail z potwierdzeniem, że przesyłka dotarła. Poinformujemy o zatwierdzeniu/odrzuceniu zwrotu/wymiany. Jeśli zwrot/wymiana zostanie zatwierdzony dokonamy zwrotu środków w sposób w jaki otrzymaliśmy pieniądze.